در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

تابلو شاسی چیست؟

بی شک تاکنون با عکس های چاپ شده روی شاسی برخورد کرده اید. عکس هایی که از روی تلفن همراه، رایانه و یا دوربین عکاسی چاپ شده و سپس روی شاسی اعمال می شوند. 

در حقیقت شاسی را میتوان تخته نگهدارنده دانست که از آن در موارد مختلفی استفاده می شود. یکی از انواع کاربردهای تابلو شاسی استفاده از آن به عنوان تخته شاسی گیمینگ است. 

تابلو شاسی در اندازه های مختلف تولید شده و دارای انواع متفاوتی است که هریک از آنها ویژگی های خاصی را در خود جای داده اند و زیبایی منحصر به فردی دارند. از این نوع تابلوها معمولا در فضای اتاق، اداری، بیمارستان ها و یا حتی فضاهای تبلیغاتی استفاده می شود. 

در ادامه همراه ما باشید تا در مورد نحوه سفارش تابلو شاسی گیمینگ، انواع آن و ویژگی های خاص این نوع محصول آشنا شوید.

 

تابلو شاسی گیمینگ 

تابلوهای شاسی دارای انواع مختلفی هستند که در ابعاد متفاوت عرضه می شوند. یکی از تابلوهای شاسی پرطرفدار که توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده است، تخته شاسی گیمینگ است. 

با استفاده از این نوع تابلو میتوانید اتاق خود را با تصاویری از گیم های محبوب خود تزیین کنید. تابلو شاسی گیمینگ علاوه بر اینکه می تواند یک اکسسوری بسیار زیبا برای اتاق شما باشد، بهترین هدیه برای گیمر هایی است که علاقه زیادی به این حرفه دارند. 

 

خرید تابلو شاسی گیمینگ

خرید تابلو شاسی گیمینگ به یکی از پرفروش ترین انواع تخته های شاسی تبدیل شده است که می توانید آن را در اندازه ها و ابعاد مختلف سفارش دهید و با کیفیت بالا تحویل بگیرید. این نوع تابلوها در بخش پشتی خود جایی برای آویز دارند تا بتوانید آن را به دیوار خود آویزان کرده و از زیبایی اتاق لذت ببرید. 

تابلو شاسی گیمینگ در طرح های مختلف و ضخامت های متفاوت تولید می شود که انتخاب آن بر عهده شما خواهد بود. با خرید تابلو شاسی گیمینگ می توانید شادی و هیجان را به اتاق خود هدیه کنید. 

بی شک استفاده از تصاویر گیمینگ محبوب در محیط مورد نظر می تواند باعث ایجاد یه فضای جذاب و شاد شود. 

 

انواع تابلو شاسی گیمینگ

تابلو شاسی گیمینگ در انواع مختلف تولید می شود که هر کدام از آنها دارای ساختار متفاوتی می باشند و ویژگی های منحصر به فردی دارند. در هنگام سفارش تابلو شاسی گیمینگ می توانید نوع و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید و از کیفیت بالای آن رضایت کامل را داشته باشید. انواع تخته شاسی گیمینگ عبارت است از: 

  • تابلو گیمینگ چراغ دار
  • تابلو گیمینگ بلک لایت
  • تابلو گیمینگ بزرگ
  • تابلو گیمینگ rgb

 

قیمت تابلو شاسی گیمینگ

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم، تابلو شاسی گیمینگ در اندازه ها و ابعاد مختلف تولید می شود. از این رو دارای قیمت فروش متفاوتی خواهد بود. بی شک تابلوهایی با اندازه های بزرگتر نیاز به پرداخت هزینه بالاتری خواهند داشت. 

از سوی دیگر، هر یک از انواع تابلوهای شاسی گیمینگ از لحاظ ضخامت نیز متفاوت می باشند. تابلوهای شاسی با ضخامت کم قیمت فروش پایین تری دارند.

 

بی شک تفاوت نوع تابلو نیز می تواند تاثیر موثری بر قیمت فروش محصول داشته باشد. برخی از تابلوها پرکار بوده و نیاز به هزینه بالاتری برای پرداخت دارند. 

این در حالی است که بسیاری دیگر از تابلوها ساده بوده و با هزینه مناسب تری سفارش گیری می شوند. درنتیجه هنگام سفارش تخته شاسی گیمینگ به نکات و عوامل موثر بر قیمت محصول توجه کنید تا مناسب ترین نوع آن را انتخاب نمایید. 

 

تابلو گیمینگ چراغ دار

تابلو گیمینگ چراغ دار از مشهورترین انواع تابلوهایی است که تصویر آن به وسیله سیستم نوری تعبیه شده در پشت تابلو روشن می شود تا جلوه خاصی به تابلو بخشد. معمولا از تابلوهای چراغ دار در فضاهای اداری و تبلیغاتی استفاده می شود. 

این نوع تخته شاسی نیز دارای ابعاد، ضخامت و طرح های مختلف است که می توانید نوع مورد نظر خود را سفارش داده و از زیبایی آن لذت ببرید. 

تصاویر این نوع تابلو به گونه ای چاپ می شود که بتوانند نور را به راحتی پخش کنند. با اتصال آن به پریز برق شهری می توانید از زیبایی خیره کننده آن شگفت زده شوید. 

 

فروش تخته شاسی گیمینگ موربیت

تخته شاسی گیمینگ یکی از ماندگارترین تزیینات دیواری است که می توان از آن در مکان های مختلف مانند اتاق خواب یا محیط کار استفاده کرد. این نوع تخته ها علاوه بر اینکه احساس را به محیط مورد نظر القا می کنند. 

به راحتی نصب شده و بهترین هدیه برای گیمرهای حرفه ای شناخته می شوند. وبسایت موربیت از بهترین تولیدکننده های انواع تخته شاسی گیمینگ است که می توانید انواع تخته های شاسی با ابعاد مختلف و طرح های متفاوت را سفارش دهید و از زیبایی آن لذت ببرید.